دانلود سریال کره ای

راهنمای دانلود ویژه بیاتوکره - دانلود فیلم و سریال کره ای

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
آدرس جدید سایت : b2knew.info
پنج شنبه 2 اسفند 1397

راهنمای دانلود ویژه

تاریخ : جمعه 9 آذر 1397

آموزش تصویری استفاده از اشتراک دانلود ویژه

انواع روش های دانلود بوسیله اکانت دانلود ویژه

جهت دانلود کلیه فایل ها از اینترنت نیازمند یک برنامه دانلود منیجر می باشید به این صورت که بتوانبد دانلود های خود را مدیریت و ساماندهی کنید. ما اینجا به شما استفاده از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر Internet Download Manager که به اختصار IDM نامیده می شود را به شما معرفی می کنیم چراکه هم به راحتی فعال می شود و هم به خوبی زبان شیرین پارسی و اکثر مرورگر ها را پشتیبانی میکند و هم کار کردن با آن بسیار ساده و لذتبخش هست . در صورتیکه این نرم افزار را بر روی سیستم خود ندارید می توانید ورژن جدید آن را از این قسمت دانلود و نصب نمایید . آموزش نصب و نحوه فعال سازی و فارسی کردن IDM آن نیز در همان پست ؛ قابل دسترس و استفاده شما عزیزان می باشد.

کاربران عزیز اشتراک ویژه میتوانند به سه روش زیر از سایت دانلود کنند !

۱ – ورود به اکانت کاربری و دانلود مستقیم فایل یا لینک دانلود !

۲- دانلود از طریق ورود اطلاعات اکانت به دانلود منیجر و اد کردن لینک دانلود یا کلیک راست روی لینک دانلود و زدن عبارت دانلود توسط IDM

۳ – ورود به صفحه دانلود و وارد نمودن نام کاربری و پسورد !

البته روش پیشنهادی ما روش اول و دوم می باشد ! یعنی ورود به اکانت پنل کاربری (روش اول) یا وارد کردن اطلاعات اکانت خود در دانلود منیجر (روش دوم) که راهنمای کامل آنها در ادامه ذکر شده است !

اکنون به آموزش تصویری هر سه این روش های فوق می پردازیم :

روش اول دانلود : دانلود به روش لاگین (ورود به پنل کاربری) در این روش شما با نام کاربری و رمز عبور VIP خود وارد پنل کاربری خود می شوید و میتوانید دانلودهای خود را به صورت مستقیم و بدون ورود به صفحه دانلود یا انتظار و بدون هیچگونه محدودیتی انجام دهید! توجه داشته باشید که در دفعات بعد برای دانلود ، حتی اگه صفحه کاربری خود را هم ببندید یا سیستم خود را حتی خاموش کنید ؛ جهت دانلود مستقیم ، نیازی به ورود به کاربری خود ندارید و اگر قبلا لاگین کرده باشید و از کاربری خود خارج نشده باشید بدون اینکه به صفحه کاربری خود بخواهید مراجعه کنید میتوانید دانلودهای خود را انجام دهید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید پس از ورود میتوانید روی لینک دانلود مستقیم کلیک کرده تا پنجره دانلود برای شما باز شود ! روش دیگر هم کلیک راست روی لینک دانلود و زدن دانلود توسط IDM میباشد.

به صفحه کاربری خود وارد شوید

به صفحه کاربری خود وارد شوید

+ + + +

%image_alt%

پس از ورود به صفحه کاربری خود به قسمت لینکهای دانلود پست مورد نظر خود بروید

دو روش در شیوه اول دانلود وجود دارد :

۱ – کلیک چپ

کلیک چپ

+ + +

۲ – کلیک راست

کلیک راست

* * * * * * * * *

روش دوم دانلود : دانلود از طریق اد کردن (وارد کردن) یوزرنیم (نام کاربری) و پسورد اکانت وی آی پی خود ، در برنامه دانلود منیجر IDM : در این روش ابتدا برنامه اینترنت دانلود منیجر خود را باز نمایید و طبق مراحل راهنمای تصاویر ذیل عمل نمایید!

توجه : تنظیمات ذیل تنها فقط برای یکبار انجام می شود و تا زمانیکه این تنظیمات را حذف نکنید یا ویندوز یا برنامه دانلود منیجر خود را عوض نکنید ، نیازی به تنظیمات مجدد نمی باشد.

%image_alt%

%image_alt%

%image_alt%

%image_alt%

* * * * * * * * *

روش سوم دانلود : بعترین روش / وقتی کانت رو خرید کردین یوزر و پس رو وارد کنین و ذخیره بشه دیگر تمام هستش

در این روش پس از کلیک روی لینک مستقیم دانلود (در صورتیکه قبلا وارد حساب کاربری خود نشده باشید یا از آن خارج شده باشید) به صفحه دانلود وارد می شوید. روی گزینه دانلود در قسمت اشتراک ویژه کلیک نموده سپس پنجره ای باز میشود ؛ نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نموده و روی دکمه OK کلیک کنید لینک دانلود شما آماده می شود! (تصاویر ذیل)

%image_alt%

%image_alt%